lt
Be eilių.    Be registracijos.  
lt
Be eilių.    Be registracijos.  

Meningokoko skiepai

87/124 Eur

PavadinimasNIMENRIX
GamintojasPfizer
Kaina87 Eur
PavadinimasBEXSERO
GamintojasGlaxoSmithKline
Kaina124 Eur
skiepai nuo meningokoko

Aprašymas

Meningokokinė infekcija – tai ūmi bakterinė infekcija, kurios sunkiausios klinikinės formos – žaibinis sepsis (kraujo užkrėtimas) ar pūlingas meningitas (galvos ir nugaros smegenų dangalų uždegimas). Maždaug 1 iš 10 susirgusiųjų šia liga miršta, nors yra tinkamai gydomi.

Lietuvoje kiekvienais metais apie70 žmonių serga meningokokiniu meningitu, kasmet 5-7 žmonės miršta. Ši infekcija pavojinga įvairaus amžaus žmonėms, tačiau dažniausiai serga vaikai iki penkerių metų ir paaugliai. Pavojus susirgti yra esant virusinėmis respiracinėmis infekcijomis, nusilpus imunitetui, stresui ir kita.

Meningokoko skiepai – skiepijimo grafikai

BEXSERO yra pirmoji plataus spektro B grupės meningokokų vakcina, patvirtina Europos Komisijos po daugiau kaip 20 metų trukusių tyrimų ir leidžiama naudoti nuo 2 mėnesių amžiaus kūdikiams ir vyresniems žmonėms.

Vaikai nuo dvejų iki dešimties metų skiepijami du kartus su dviejų mėnesių pertrauka, o vyresni vaikai ir suaugę – du kartus su vieno mėnesio pertrauka.

Altameda klinikose nuolat turime reikalingų skiepų, visada primename dėl palaikomojo skiepijimo, kad Jūs būtumėte apsaugoti. Informaciją apie visus skiepus rasite čia