lt
Be eilių.    Be registracijos.  
lt
Be eilių.    Be registracijos.  

Hepatito B skiepai

26 Eur

PavadinimasENGERIX B
GamintojasGlaxoSmithKline
Kaina26 Eur
skiepai nuo hepatito B

Aprašymas

Virusinis hepatitas B  – tai hepatito B viruso sukeltas kepenų uždegimas. Šios ligos sukėlėjas – hepatito B virusas pažeidžia kepenis, sukeldamas uždegimą, kuris gali progresuoti į kepenų cirozę ir pirminį kepenų vėžį, visišką kepenų funkcijos nepakankamumą.

Daugiau kaip trečdalis pasaulio gyventojų turi virusinio hepatito B infekcijos serologinių žymenų (t.y. turėjo sąlytį su virusu, bet pasveiko), o 350 milijonų yra lėtiniai virusinio hepatito B infekcijos nešiotojai. Lietuva priklauso vidutinio endemiškumo zonai – 80 tūkst. žmonių yra lėtiniai virusinio hepatito B infekcijos nešiotojai. Imlumas virusiniam hepatitui B yra visuotinas, o tai reiškia, kad visi nepasiskiepiję nuo virusinio hepatito B asmenys, gali užsikrėsti šiuo virusu.

Hepatito B skiepai – skiepijimo grafikai

%skiepijus pilną vakcinos kursą (trys dozės), užtikrinama apsauga mažiausiai 15 metų, o kai kuriais atvejais gali tęstis ir visą likusį gyvenimą. Antra vakcina skiriama praėjus mėnesiui nuo pirmos vakcinos, ir trečia vakcina po penkių mėnesių nuo antrosios vakcinos sušvirkštimo.

Galima ir pagreitinta schema žmonėms, kuriems reikia greitos apsaugos. Tačiau tokiu atveju bus reikalinga keturios dozės.

Altameda klinikose nuolat turime reikalingų skiepų, visada primename dėl palaikomojo skiepijimo, kad Jūs būtumėte apsaugoti. Informaciją apie visus skiepus rasite čia