lt
Būtina išankstinė registracija telefonu
lt
Būtina išankstinė registracija telefonu

Hepatito A skiepai vaikams

39 Eur

PavadinimasHAVRIX 720 junior
GamintojasGlaxoSmithKline
Kaina39 Eur
skiepai nuo hepatito A vaikams

Aprašymas

Hepatitas A yra infekcinė liga, kuri pažeidžia kepenis ir gali sukelti geltą. Kasmet pasaulyje virusiniu hepatitu A  (HAV) suserga apie 1,4 milijono žmonių. Rizika užsikrėsti HAV yra visuotina, tačiau suserga ne kiekvienas, kadangi persirgę šia infekcine liga ar pasiskiepiję asmenys įgyja ilgalaikį atsparumą.

Šią ligą sukelia hepatito A virusas. Hepatito A virusas gali būti perduotas nuo vieno asmens kitam su maistu ir gėrimais arba plaukiojant vandenyje, užterštame nuotėkomis. Vakcinacija – efektyviausia hepatito A profilaktikos priemonė.

Hepatito A skiepai – skiepijimo grafikai 

Šiuolaikinės A hepatito vakcinos pasižymi dideliu imunogeniškumu. Pasiskiepijus dviem vakcinos dozėmis apsauginis antikūnų titras gali išlikti iki 20 metų. Skiriama nuo 16 metų amžiaus.

Rekomenduojamos dvi dozės. Antroji (revakcinacijos) dozė gali būti skirta bet kuriuo metu praėjus nuo 6 mėnesių ir 5 metų po pirminės dozės suleidimo, tačiau geriausiai – praėjus nuo 6 iki 12 mėnesių, kad būtų užtikrinta ilgalaikė apsauga.

Altameda klinikose nuolat turime reikalingų skiepų, visada primename dėl palaikomojo skiepijimo, kad Jūs būtumėte apsaugoti. Informaciją apie visus skiepus rasite čia