lt
Būtina išankstinė registracija telefonu
lt
Būtina išankstinė registracija telefonu

Geltonojo drugio skiepai

65 Eur

PavadinimasSTAMARIL
GamintojasSanofi Pasteur
Kaina65 Eur
* skiepijimo paslauga papildomai kainuoja 3,00 Eur
skiepai nuo geltonojo drugio

Aprašymas

Geltonoji karštligė (geltonasis drugys) – tai uodų pernešama virusinė liga, infekcijos šaltinis -užsikrėtęs žmogus, beždžionės. Paplitusi Afrikos ir Pietų Amerikos šalyse.  20 – 50 proc. ligonių sunkios ligos formos atvejų neišgyvena.

Rizika keliautojams susirgti geltonąja karštlige priklauso nuo daugelio veiksnių: asmenų imunizacijos lygio, vietovės kurioje keliaujama, metų laiko (didesnė rizika užsikrėsti lietinguoju metų laiku), kelionės trukmės ir kt.

Geltonojo drugio skiepai – skiepijimo grafikai

Skiriama vienkartinė 0,5 ml STAMARIL dozė suaugusiems ir vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus.

Pirmoji dozė turėtų būti  sušvirkšta bent 10 dienų prieš galimą užsikrėtimo pavojų, nes pilnai apsaugai susidaryti nuo geltonosios karštinės reikia 10 dienų. Po šios dozės apsauga išlieka 10 metų. 

Kai kurios pasaulio šalys iš visų keliautojų arba tik iš atvykstančiųjų iš infekuotų teritorijų ar keliavusiųjų per jas tranzitu reikalauja skiepijimo nuo geltonojo drugio sertifikato.

Altameda klinikose nuolat turime reikalingų skiepų, visada primename dėl palaikomojo skiepijimo, kad Jūs būtumėte apsaugoti. Informaciją apie visus skiepus rasite čia