lt
Be eilių.    Be registracijos.   Kasdien nuo 9.00 iki 20.00
lt
Be eilių.    Be registracijos.   Kasdien nuo 9.00 iki 20.00

Antibiotikai: CRB tyrimas patars ar jų reikia karščiuojančiam

Ne visiems karščiuojantiems reikalingi antibiotikai. Jei jaučiatės peršalę ir stipriai karščiuojate, infekcija gali būti  bakterinė, kai antibiotikai reikalingi, arba virusinė, kai jie neskiriami. Skubus laboratorinis CRB tyrimas padės atskirti šias infekcijas.

Ar antibiotikai reikalingi – CRB tyrimas

C reaktyvinio baltymo (CRB, CRP) tyrimas aiškiai atskiria virusinę infekciją nuo bakterinės. Dažnoje šeimos gydytojo klinikoje yra prietaisiai greitam tyrimui atlikti. Imamas nedidelis kiekis kraujo iš piršto, tyrimo rezultatai – po penkių minučių. Pagal bendrą būklę ir CRB tyrimą gydytojas gali patikimai nuspręsti, ar reikalingi antibiotikai. Bereikalingas antibiotikų vartojimas skatina bakterijų atsparumą, išreguliuoja žarnyno mikroflorą. Todėl visada, kai bakterinė infekcija nėra akivaizdi, patartina atlikti CRB tyrimą.

Altameda klinikos

Altameda klinikos yra skirtos greitam pasirūpinimui savo sveikata: pasitarti su gydytoju dėl nedidelio sveikatos sutrikimo, gauti reikalingą receptą vaistams, atlikti kraujo tyrimus, pasiskiepyti. Mūsų išskirtinumas: patogi klinikos vieta, ilgos darbo valandos ir draugiškas personalas. Altameda klinikose nereikalinga išankstinė registracija.

Jei karščiuojate, Jus apžiūrės budintis gydytojas, greitai atliksime CRB bei bendrą kraujo tyrimą ir, jei reikia, paskirsime vaistus, išrašysime receptą.

Saugiai. Patogiai.

Altameda padeda aktyviems žmonėms greitai pasirūpinti savo ir savo vaikų sveikata: pasiskiepyti ir atlikti kraujo tyrimus, patogiai gauti aiškius atsakymus.

Daugumos tyrimų atsakymus išsiųsime el. paštu po pusdienio, kai kuriuos tyrimus atliksime čia pat.

Pasiūlymai Jūsų sveikatai: