lt
Be eilių.    Be registracijos.   Kasdien nuo 9.00 iki 20.00
lt
Be eilių.    Be registracijos.   Kasdien nuo 9.00 iki 20.00

ALTAMEDA: skiepai ir tyrimai 7 dienas per savaitę

Patogi ir saugi Altameda klinika

Altameda klinikoje atliekami skiepai nuo daugelio ligų, atliekami apie 200 ir kasdieniniai, ir gana reti tyrimai, konsultuoja šeimos gydytojas. Altameda išskirtinumai: patogi, aiški vieta – Mindaugo Maxima Vilniuje, Kauno AKROPOLIS Eurovaistinėje, ir ilgas darbo laikas: dirbame kasdien nuo 9 iki 20 valandos. Klinikoje nėra eilių, nereikia iš anksto registruotis ar prisirašyti, nebūtina prisistatyti savo tikruoju vardu. Aptarnaujame ir visais privačiais sveikatos draudimais apsidraudusius. Daugumą tyrimų mums atlieka viena geriausių Lietuvoje Medicina practica laboratorija, o genetinius tyrimus ir jų analizę – Šveicarijos Sophia Genetics.

Rūpestingi ir protingi klientai

Rūpintis savo sveikata yra kiekvieno teisė ir pareiga. Padarėme, kad tai būtų dar ir patogu. Altameda nori padėti aktyviems žmonėms greitai pasirūpinti savo bei savo vaikų sveikata: pasiskiepyti ir atlikti kraujo tyrimus, patogiai gauti aiškius atsakymus. Daugumos tyrimų atsakymus išsiųsime e-paštu po pusdienio, kai kuriuos tyrimus atliksime čia pat.

Žmogaus rūpestį sveikata siekiame paversti kasdieniu įpročiu. Norime, kad tyrimai arba skiepai nebūtų išskirtinis veiksmas, kuriam reikia ypatingai ruoštis. Manome, kad yra vis daugiau išsilavinusių, rūpestingų žmonių, kurie siekia gyventi ilgai ir aktyviai, todėl net ir menkus negalavimus nori nedelsdami išsiaiškinti bei išsigydyti. Tokiems ypač tiks Altameda klinika.

Skiepai

Daugelis būtų sveikesni, jeigu pasiskiepytų, kai kuriems skiepai išgelbsti gyvybę. Altameda klinikos patogumas sumažina barjerą ir paskatina daugiau žmonių pasiskiepyti. Tiesiog eidami prekybos centre pro šalį galite nuspręsti (ar prisiminti, kad seniai norėjote), užeiti į kliniką, o po kelių minučių išeiti jau pasiskiepiję.

Dažniausiai skiepijame nuo erkinio encefalito, meningoko ir gripo. Keliaujantiems atostogos bus saugios su hepatito ir geltonojo drugio skiepais. Vis daugiau mergaičių skiepijame nuo žmogaus papilomos viruso (ŽPV), kuris gali sukelti gimdos kaklelio vėžį. Jei imunitetui susidaryti reikalingi keli skiepai, visada jums rezervuojame sekančią dozę ir primename apie būsimą vizitą. Visi skiepai aprašyti čia.

Geros savijautos kraujo tyrimai

Bendro kraujo, hemoglobino, cholesterolio, vitamino D, skydliaukės hormonų, CRB, kepenų fermentų, kalio, gliukozės, testosterono tyrimai padeda nustatyti nedidelių negalavimų, nuovargio, karščiavimo priežastį. Arba nuramina, kad viskas tvarkoje. Visi tyrimai aprašyti čia.

Cholesterolio ir hs-CRB tyrimas parodo insulto ir infarkto riziką, padeda susigaudyti, ar jūsų mityba, sportavimas ir streso valdymas jau pakankamai gerina sveikatą. Karščiuojančiam CRB tyrimas parodys, ar infekcija yra mikrobinė, kai reikalingi antibiotikai, ar virusinė, kai antibiotikai neskiriami. Jei reikia, mūsų gydytojas pakonsultuos ir iš karto išrašys vaistų receptą.

Svarbūs, reti ir sudėtingi tyrimai

Altameda klinikoje patogu atlikti pakartotinus tyrimus, kai stebimas vaistų poveikis, pavyzdžiui krešėjimo, cholesterolio, gliukozės ir glikozilinto hemoglobino, skydliaukės hormonų. Vis daugiau žmonių profilaktiškai reguliariai tiriasi vėžio žymenis: prostatos, kasos, krūtų, skrandžio, kiaušidžių. Sveikos gyvensenos idėjos skatina labiau domėtis maisto netoleravimu. ImuPro tyrimas atsakys, kokių 270 produktų gal būt netoleruojate, padės pertvarkant mitybą.

Atliksime ir sudėtingiausius genetinius tyrimus: paveldėtą polinkį krūties ir kiaušidžių vėžiui (BRCA genų mutacijos), storosios žarnos vėžiui, hipercholesterolemijai, kardiomiopatijai. Plačiausias 4813 kliniškai reikšmingų genų ištyrimas ir analizė gali būti reikalingi vystymosi sutrikimų atvejais, prognozuojant sunkių ligų paveldėjimą.

Tiesiog užeikite pasitarti.

Eglė Lučinskienė, klinikos Altameda direktorė

Saugiai. Patogiai.

Altameda padeda aktyviems žmonėms greitai pasirūpinti savo ir savo vaikų sveikata: pasiskiepyti ir atlikti kraujo tyrimus, patogiai gauti aiškius atsakymus.

Daugumos tyrimų atsakymus išsiųsime el. paštu po pusdienio, kai kuriuos tyrimus atliksime čia pat.

Pasiūlymai Jūsų sveikatai: